blok topuk

2015 YILI EN ÇOK TERCİH EDİLEN AYAKKABI MODELLERİ

Bu yaz sezonu cıvıl cıvıl renkler ile zaten gönlümüz gözümüz açıldı. Rengarenk kıyafetler ve aksesuarların en önemli tamamlayıcısı olarak her zaman dolabımızda yer alan ayakkabılarımıza gelince bu yaz bakalım hangi modelleri ve tarzları kullandık detaylıca bakalım. 2015 yılı en çok tercih edilen ayakkabı modelleri nelermiş gelin görelim.

2015 Yılı En Çok Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri

Bu yaz en çok kullanılan ve artık hemen hemen her kalite ve fiyatta karşımıza çıkan ayakkabılardan biri de blok topuk ayakkabılar oldu.

blok topuk

Şeffaf topuklu ayakkabılar ise kullanıldıkları ortamda adeta bir pamuk prenses havası yaratıyor diyebiliriz.

seffaf

Maskülen tarzın da moda olduğu bu sezon sık sık karşımıza sivri burun ayakkabılar, yumurta topuklar da sürekli gördüğümüz şık ayakkabılardan oldular.

Hem spor hemde şık bir görünüme sahip olan platform spor ayakkabılar hem gündüz hemde gece şıklığında karşımıza çıkıyor.

platform

Özellikle uzun bacaklı kızlarımızın bu yaz hiç ama hiç vazgeçmeden kullandığı gladyatör çizmeler bu sezon ve her sezon karşımıza çıkacak gibi duruyor.

gladytr

Sandaletler her yaz olduğu gibi bu yaz da en çok ilgi gören modeller arasında yerini kaptı ancak bu sefer işin içine birazda topuklar karıştı!

sandal

Terliksiz bir yazı zaten asla hayal edemeyen hanımlar bakalım bu yaz nasıl terlikleri tercih etmişler 🙂

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir