irina

Erkeklere Göre En Sexy Kadınlar !

Hepimizin bildiği üzere çoğu erkeğin sexy olma anlayışı genelde dolgun dudaklar,  büyük göğüsler ve belirgin kalçalardan oluşuyor. Peki bu anlayışın dışında kalan ezberleri bozmuş ve adını çoğu kadının kabuslarına kazımış olan sexy kadınlarımız mı kimler ? Bizlerde bu yazımızda sizler için bu soruya yanıt verdik. Bakalım dünyaca ünlü olan hangi güzel erkeklere göre en sexy  kadınlar arasında yerini almış kimler alamamış !

İrina Shayk

Erkeklere Göre En Sexy  Kadını İrina Shayk Irina Shayk dünyanın en sexy bulunan kadınlarının arasında yerini ilk sıralarda kapıyor. Rus asıllı güzel manken dolgun dudakları ve uzun bacakları ile her genç kızın kıskandığı güzel manken erkeklerin en sexy bulduğu kadınların arasında ismini altın harfler ile yazdırmayı da başarmış görünüyor.

irina

 

Cara Delevingne

23 yaşında ki genç ve güzel ingiliz model  dünyanın en sexy kadın ünlüleri arasında kalıyor. Genelde vamp makyajları ve kalın kaşları ile son zamanlarda makyaj ve magazin dünyasına da adını hızla yardıran genç manken erkeklerin de ilgi odağı olmuş durumda !

 

caraaaa

Kate Upton

23 yaşında olan genç oyuncu ve model Kate Upton, sadece Amerika’da değil tüm dünya erkeklerinin kısa zamanda gözdesi olmuş durumda. Uzun boyu ve doğal sarışınlığı ile de sık sık gündeme gelen Upton erkeklerin en sexy bulduğu kadınlar arasında yer alıyor.

kateee

Jessica Alba

Yaşını göstereten sexy oyuncu Jessica Alba en beğenilen sexyy kadınlar arasında inatla yerini vermemeye devam ediyor. Güzel yıldız oynadığı bir çok filmde de sexy roller  alıp hayranlarının bir kez daha kendisine hayran olmasını sağlıyor gibi duruyor.!

jessic

Scarlett Johansson

Danimarka asıllı güzel oyuncu Scarlett Türk erkeklerinin gözdesi olması dışında tüm dünyada da erkekler tarafından da oldukça sexy bulunuyor.

scar

Miranda Kerr

30’lu yaşlarına olmasına rağmen hala 20’lik genç  kızlara taş çıkaran ünlü manken genelde masum güzelliği ile erkeklerin akıllarında kalıyor. Dünyanın en sexy kadınları arasında erkeklerin akıllarını süsleyen Kerr anne olup sexy  kalan ünlü mankenlerden!

miranda

Megan Fox

Ülkemiz erkekleri tarafından da oldukça ilgi gören Fox, renkli gözleri ve çekici vücudu ile dünyanın en sexy ve beğenilen kadınları arasında yerini çoktan almış bulunuyor!

megannnnnnnnn

Alessandra Ambrosio

34 yaşına basan dünyaca ünlü manken Alessandra erkeklerin en sexy bulduğu kadınların vazgeçilmez ismi ! Dünyaca ünlü iç çamaşırı markalarının vazgeçilmez yüzü seksi kadınlar denildiğinde direk akla geliyor!

alessandra

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir