kadınn

ERKEKLERİN NEFRET ETTİKLERİ 5 KADIN TİPİ

Bazı kadınlar vardır ki ne yazık ki erkekleri bırakın biz kadınlar bile kendilerine zor tahammül ederiz. Bu yazımızda da sizler için erkeklerin nefret ettikleri 5 kadın tipini araştırdık ve aynı hataları yapmamanız için sizlere detaylıca anlattık. Bildiğiniz gibi erkekler ne çok sıkmaya ne de çok serbest bırakmaya gelmeyen varlıklar 🙂 Bu yüzden bizler de bazen ayarı kaçırabiliyoruz. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak adına sizlere ışık tutmaya çalışacağız.

Erkeklerin Nefret Ettikleri 5 Kadın Tipi

1)Anne Tipi Kadın

Erkeklerin nefret ettikleri ilk kadın tipi ne yazık ki anneleri gibi hareket eden kadınlar grubundan oluşuyor. Elbette eşinizin ve sevginizin üstüne düşmeniz onu sevmeniz güzel ama bunu boğucu bir hale getirdiğiniz anda ne yazık ki sizlerde anne tipi bir sevgili ve eş durumuna düşmüş oluyorsunuz.

2)Ukala Kadın

Erkekler sürekli her konuda bilgiçlik taslayan kadınlarımızı ne yazık ki pek de sevmiyor. Daha ağırbaşlı ve bilgiçlik taslamayan kadınlar daha çok tercih ediliyor. Elbette bildiklerinizi güzelce söyleyin ama fazlası ne yazık ki zarar 🙂

3)Sorumsuz Kadın

Erkekler her zaman sorumluluk sahibi kadınlardan hoşlanır. Arkasını sürekli toplamak zorunda kalacakları kadınları ne yazık ki istemiyorlar. Siz siz olun asla sorumsuz bir kadın olmayın derim:)

4)Bakımsız Kadın

Kendine yeteri kadın ilgi ve bakım göstermeyen kadınlar erkekler tarafından pek de hoş görülmüyor doğal olarak. Bakımlı ve güveni yerinde olan hanımlar erkeklerin gözdesi olmuştur.

5)Öz güvensiz Kadınlar

Kendine güveni olmayan pısırık kadınlar erkekler tarafından hayatlarının kadını gibi değil de acınası kadınlar olarak görülmektedir. Omuzları dik ve kendi ayakları üstünde duran kadınlar her zaman daha çekici olmuşlardır.

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir