karıı

ESKİ SEVGİLİYİ UNUTMANIN YOLLARI

Hepinizin bir yarası, içini acıtan bir hikayesi var bunu biliyorum. Kimi zaman o da sizi sevdi, belki hiç sevmedi ama az çok bir şeyler yaşandı ve bir şekilde yollarınız da ayrıldı. Adı artık eski sevgili olan ve belki hala içinizde, aklınızda imzası olan bu adamı ya da kadını unutmak için neler yapmanız gerektiğini bu yazımızda sizler için ele aldık. Eski sevgiliyi unutma yolları bakalım sizler için de yardımcı bir rehber görevi üslenebilecek mi ?

Eski Sevgiliyi Unutma Yolları

 

Eğer unutmak istemiyorsanız zaten bu yazının size hiç bir faydası olmayacaktır. bu sayfayı hemen kapatıp hüzünlü şarkıların yer aldığı bir siteye geçin! Ama yok bu güne kadar çektiklerim yeter artık bende beynimi aklımı ondan temizleyip yep yeni bir hayata adım atmak istiyorum diyorsanız bu yazı siz ve sizin gibi düşünenler için yazıldı. İlk olarak onunla barışma ve yeniden bir araya gelme umudunu içinizden söküp atmanız gerekiyor. Bunu yaptığınız an işler bizim için daha kolay olmaya başlayacak gibi duruyor. İçinizde umut olduğu sürece beyniniz ve aklınızda ona odaklı olarak yaşamaya devam eder. Bu umudu öldürün. Onunla karşılaşma ihtimaliniz olan yerlerden dahi geçmemeye özen gösterin.

kediSizde kalan her bir eşyasını yok edin. Ve sizin onda kalan eşyalarınızı da kabul etmeyin. Aranızda olan ne varsa mutlu ve güzel bir rüya olarak düşünün. Bu şekilde atlatması daha kolay oluyor emin olun. Sürekli size yaşattığı o kötü günleri ve anları aklınızdan hiç çıkarmayın. Bu sayede bir nefret duygusu oluşacatır. Bir sonraki aşama ise nefret bile kalmaması 🙂 Kendinizi tanıyın bunu sadece eski sevgilinizi unutmak için değil mutlu olmak için yapın. Çünkü her zaman en iyisine layık olduğunuzu aklından asla çıkarmayın. Yeni arkadaşlıklar edinin. İzlemediğiniz filmleri izleyin, dinlemediğiniz müzikleri dinleyin doyasıya sarhoş olup küfredin. Emin olun içinizde duygu kalmayana dek hayatın nefesini içinizde hissetmeniz gerekiyor.

Shanon Skillman, 18 years old, runs down the gravel trail winding it's way up Spirit Mound at the Spirit Mound Historic Prairie on Highway 19 in Southeast South Dakota on June 20, 2009. Through the cooperation of the Spirit Mound Trust, National park Service, SD Parks and Wildlife Foundation, and South Dakota Department of Game, Fish and Parks this 320 acres became part of the state park system in 2001.

Sabahları erken kalkın. Kahve ve spor belki biraz müzik ruhunuza iyi gelecek. Belki bir evcil hayvan bile edinebilirsiniz. Tabi kendinize gelince onu geldiği yere göndermemek şartı ile 🙂 Kilo vermek, ayda on kitap okumak gibi hedefler koyun kendinize ve zamanınızı da bu hedefleri gerçekleştirmek için harcayın. Bu süre zarfında her türlü ilişkiden de kaçının. Ayrılığı atlatma ve eski sevgiliyi unutma döneminde asla ve asla sağlıklı bir ilişki yaşayamaz, ve yürütemezsiniz. Şimdiden bol şans 🙂

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir