Evlilik Yüzük

EVLİLİĞİ CANLI TUTMAK İÇİN TÜYOLAR

Evet hanımlar ne yazık ki aşkın, evliliğe kurban edildiği bir gerçek ve bize düşen aşkı olabildiğince evlilikten kurtulmasını ve daha özgürce içimizde yaşamasına izin vermek olacaktır. Bu yazımızda evli olan hanımlar için aşkı biraz daha canlı tutmak ve dolayısı ile evliliği canlı tutmak için tüyolar nelerdir neler yapılsa daha iyi olur güzelce anlatacağız.

Evliliği Canlı Tutmak İçin Tüyolar

Öncelikle sex her konuda olduğu gibi bu konuda da kendini bir adım öne atmayı başarıyor. Özellikle çocukları olan evli çiftlerde sex yapma sıklığı ayda bir gibi korkunç rakamlara inebiliyor. Böyle durumlarda da çiftler olması gerektiklerinden daha asabi, birbirine tahammülsüz ve en kötüsü evliliklerine de tahammülsüz bir hala gelebiliyorlar. Bu yüzden küçük fanteziler ile evliliğin ateşini ayakta tutabilirsiniz. En azından haftada bir ve ya iki gün eşinizi ve kendinizi mutlu etmek için harcayabilirsiniz.

selllll

Sürekli evde olmak da evliliğinizi sıkıcı bir hale getirebilir. Dışarıda aktivite tasarlamak için illa hafta sonu olmasına gerek yok öyle değil mi ? O zaman hemen sinema dergilerine ve vizyona bir göz atın ve ona sürpriz yapın. Emin olun hiç ummadığı anda böyle bir bilet alan eşiniz yorgun dahi olsa mutlu olacaktır. Bakım her zaman önemlidir. Erkek ya kadın olun ama bakımlı olun 🙂 Gerek iş gerek çocuk ve evliliğin vermiş olduğu tüm o yorgunlukları bir kenara atıp kendinize zaman ayırın. Erkekler kendilerine değer veren ve bakımlı olan her kadına sonsuz bir hayranlık duyar bunu göz ardı etmeyin. Konuşacak her zaman bir şeyler olsun ve her zaman onun da fikrini alın. Kendi başınıza almış olduğunuz kararlar sizden eşinize tek başına bu evde yaşıyorsun gibi bir sinyal verebilir. Bu da ister istemez evlilik sorunlarına sizleri istemeseniz de dahil eder. Ayrıca evlisiniz diye her şeyi beraber yapacaksınız diye bir şart da yok. Onun arkadaşları ile baş başa maç izleme hakkı olduğu gibi sizler de arkadaşlarınızla yemeğe, alışverişe gitmelisiniz. Eşinizin arkadaşları ile geçirmek istediği zaman dilimine saygılı olmanız sizin lehinize olacaktır 🙂

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir