KAPAK

KADINI SEXY YAPAN NEDİR ?

Her erkeğin kadınında sexy bulduğu elbete farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak kafada oluşan sexy kadın algısında bakalım erkekler ne düşünüyor. Kadını sexy yapan nedir sorumuza gelin beraberce yanıt bulalım.

Kadını Sexy Yapan Nedir ?

sexy

Bu başlık altında sizlere erkeklerin gözünde bir kadını sexy kılan özellikleri konuşacağız ki bunlar ne yazık ki genelde fiziksel özellik oluyor 🙂 Hemen uzatmadan konuya girelim ilk olarak erkeklerin kadınlarda ilk baktığı noktaya değinelim hepimizin de bildiği üzere bu noktalarımız kalçalarımız oluyor. Kalçalar ne kadar yuvarlak ve hatlı olursa erkeklere göre o kadınlar daha sexy oluyormuş. Dudakları dolgun ve keskin olan kadınlar her zaman daha sexy yüz ifadeleri ile erkekleri elde etme konusunda ince dudaklılara meydan okumuştur. İnce bel ve hatlı bir kalça elbette her Türk erkeğinin de bayıldığı ve sexy bulduğu özellikler arasında yerini alıyor. Ayrıca yapılan kadın dergileri araştırmalarına göre de kadını sexy yapan unsurlar arasında köprücük kemiği de yer alıyor.

OHAAAA

Her ne kadar kulağa çok ilginç geliyor olsa da çoğu erkek kadınların köprücük kemiğinin belirgin olduğu giysiler ile kadınları daha sexy buluyorlarmış ! 🙂 Ten kokusunun haricinde kişiliğinize ve yaşam tarzınıza uygun harika bir koku bulmak için bizce acele etmeniz gerekiyor çünkü erkekler tarzlı bir kokusu olan kadını her zaman daha sexy buluyormuş. Bakımlı eller ve fazla uzun olmayan ojeli tırnaklar da ellerinizden hoşlanan erkekler için birer sexy unsur. Özellikle uzun tırnakların daha vahşi ve sexy geldiği yönünde ki yaklaşım artık biraz da rafa kalkmış gibi duruyor. Sonuçta fazla uzun ve kirli tırnaklar ne yazık ki sexy görünmüyor. Büyük ve mümkünse doğal göğüsler erkeklerin en sexy bulduğu noktalarınızdan biri ancak özellikle altını çizmek isteriz ki doğal göğüsler ! Yani sırf sexy gözükmek için kalkıp onca paralar döküp de estetik yaptırmayınız.

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir