kkkkk

KADINLAR İÇİN EN DOĞRU ORGAZM POZİSYONU

Ülkemiz kadınları sex hayatlarında ne yazık ki orgazm taklitleri ile meşhurlar. Gerek  bu sorunu ortadan kaldırmak gerek de daha iyi bir orgazm yaşamanızı sağlamak için sizlere, kadınlar için en doğru orgazm pozisyonu yazımızı hazırladık. Bakalım zevkli ve fazlaca uzun sürmeyen bir boşalma için hangi pozisyonu uygulamanız gerekir.

Kadınlar İçin En Doğru Orgazm Pozisyonu 

Aslında her kadın ve her çift kendi orgazm pozisyonlarını kendileri bilmelidir. Yani demek istediğimiz eşinizi, partnerinizi en iyi siz tanıyorsunuz dolayısı ile onun hangi pozisyonda zirvede olduğunu ve hangi pozisyonda aslında pek mutlu olmadığını en iyi sizler biliyorsunuz. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına sevgilinize ve eşinize zaman tanıyıp onun aslında neyi daha .ok sevdiğine odaklanmalısınız. Zaman içinde emin olun hangi pozisyonda boşalacağını kestirmek daha kolay olacaktır. Ama bizler yine de bu bilgi ile yetinmeyip sizlere daha çok yardımcı olmak için kadınlar üzerinden yapılan anket sonuçlarından yola çıkarak kadınların en çok hangi pozisyonda boşaldıklarını öğrendik.

Tezgah Ve Masa

Yapılan araştırma ve anket sonuçlarına göre kadınlar en çok erkeğin ayakta durduğu pozisyonlarda orgazm oluyor. Bu şekilde devam eden 10 dakikalık birleşme sonucu kadının zevk almadı ve orgazmı aslında hiç de zor olmuyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken ise partnerinizin ve tabi ki kendinizin tezgah ve masa üzerinde doğru bir konumda bulunup olası sırt ve bel ağrılarından uzak durmanız olacaktır.

İn-Kalk Pozisyonu

Bu pozisyon kadınların favorisi desek hiçte yanlış olmaz 🙂 Ancak bazı yeteneklere ihtiyaç duyulduğu da söylenebilir. Çünkü oldukça güç gerektiren bir pozisyon olan bu pozisyonda yalnızca kadınlar değil erkeklerde oldukça kolay boşalabiliyormuş. Kadının minyon tipte olmadı ve erkeğin güçlü olması durumunda erkek kadını kucağına alır ve bir eli ile duvardan destek alır. Çift aynı anda in kalk hareketi yaparak cinselliği yaşayabilir.

Aynı Hizada İlişki

Bu pozisyonda ilk başta sexe misyoner pozisyonu ile başlanır. Daha sonra erkek kadının üstüne yatar gibi uzanır ve bacak uzunlukları eşitlenir gibi bir pozisyon alır. daha sonra ağırlığını tam vermeden bir eli yatakta olacak şekilde kendini ileri ve geri atarak cinsel birleşmeyi yaşar. Kenetlenmenin ve baskının daha yoğun olduğu bu pozisyon sayesinde çoğu kadın daha hızlı  ve zevk alarak boşalıyormuş.

Biz size tam üç tane pozisyon söyledik anlattık. Artık bunları uygulamak ve yaşamak da size kalmış durumda hanımlar, beyler 🙂

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir