skekk

Sekse En Düşkün Burçlar

Burçlara ister inanın ister inanmayın ama hepinizin gözüne az çok çarptığı konusunda hemfikiriz. Burçlar kimi zaman karakterimizi yansıtır kimi zamanda bize kişiliğimiz konusunda ışık tutar. Bu yazımızda da siler için cinselliğe en çok düşkün olan burçları araştırdık. Kim bilir belki sevgilinizin ya da eşinizin aslında bu burçlardan olup olmadığını aslında hep merak ediyorsunuzdur.. Hadi şimdi beraber sekse en düşkün burçlar nelermiş öğrenelim.

Sekse En Düşkün Burçlar Hangileri ?

Öncelikler her insan sırf bu burçlardan diye sekse düşkün ya da alakasız olacak diye bir şart yok hanımlar. Ama araştırmalar ve burç grupları doğrultusunda en yaygın araştırma sonuçları bizlere bu burçların cinsel açıdan düşkünlüğü konusunda bilgi verdi bizlerden söylemesi 🙂

Boğa Burcu

boğa

Boğa Erkeği 

Boğa erkeği için seks adeta bir yaşam biçimi desek hiç de yanlış olmaz sevgili hanımlar. Yatakta okşanmayı ve sevilmeyi de talep eden bir boğa erkeği ile başa çıkmanız bazen yorucu da olabilir zira uzun süren performanslar sizi bitap düşürebilir.

Boğa Kadını

Seks konusunda en ateşli burçlardan olan boğa kadını soğukkanlı görünüşü yatağa girince ortadan kalkıp adeta dev bir kadına dönüşür. Boğa kadını ile yatağa girmek oldukça güven ve cesaret ister çünkü boğa kadını yatakta kendine güvenen ve güçlü erkeklerden haz eder. Eşinin her zaman bakımlı olmasını da talep eden boğa kadını sabırlıdır ve aşkla sevişmeyi tercih ederler.

Akrep Burcu

akr

Akrep Erkeği

Akrep erkeğinin hayatta vazgeçilmez olarak gördüğü tek etkinlik yatakta geçirilen zamandır dersek bize umarım kızmazlar. Sekse düşkün olan akrep erkekleri için güzel ve çirkin kadın gibi bir ayrım söz konusu değildir. Onlar içi tek bir kadın vardır ki o da tahmin edeceğiniz üzere seksi kadındır. Akrep erkekleri aşık olduklarında ne yazık ki yatak performansları onlardan beklenenden daha az olur. Bu yüzden genelde yatakta aşık olmadıkları kadınları tercih ederler.

Akrep Kadını 

Seksi en az akrep erkeği kadar seven akrep kadını için fiziksel çekicilik kadar aşk da önemlidir. Seksi bu iki özelliğe bağlayan akrep kadını oldukça ateşli olduğundan uyarılması da çok fazla vakit almayacaktır. Yatakta tıpkı erkeği gibi akrep kadını da aktif olmayı sever ve pasif partnerler onları yataktan soğutabilir.

Koç Burcu

koç

Koç Erkeği

Koç erkekleri için seks her yerde ve her zaman yapılan bir spordur aslında. Onlar için iki insanın birbirini arzulaması yeterlidir. Zaman  ve mekan gibi kavramlar onları pek de alakadar etmez aslında. Çoğu zaman egoist davransalar da koç erkekleri kadınlarını mutlu etmeden bırakmazlar

Koç Kadını

Sekse en düşkün burçlar arasında ilk sıralarda gelen koç kadını yatakta farklı şeyler denemeyi ve fantezi kurmaya bayılırlar. Tahrik edilmekten oldukça hoşlanan koç kadını sekse meraklı ve bir o kadar da düşkündür. Sürekli yeni şeyler isteyen ancak bir o kadar da sıradan pozisyonlara olan bağlılığı bazen kafanızı karıştırsa da mekan değişikliği koç kadının sekse olan ilgisini oldukça arttırıcı olacaktır.

 

 

İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir